Oświetlenie odgrywa coraz większą rolę w budownictwie i wykończeniu wnętrz. To od niego w dużej mierze zależy nasze prawidłowe funkcjonowanie, efektywna praca i dobre samopoczucie. Dobierając źródło światła klienci zwracają uwagę nie tylko na kształt i rodzaj oświetlenia. Liczą się również: niewielka waga, dowolny rozmiar, równomierne rozproszenie światła czy niepowtarzalność wzoru. Na te wszystkie potrzeby powłoki napinane DPS® odpowiadają idealnie. Są lekkie, można je dowolnie formować, uzyskując nawet bardzo duże powierzchnie świetlne, można również nanosić na nie dowolny obraz czy grafikę. W naszej ofercie umieściliśmy szereg produktów, które pozwolą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie – użytkowe lub dekoracyjne – do każdego wnętra. Oferujemy sufity i ściany świetlne, a także profile (linie) świetlne oraz lampy, dzięki którym mieszkanie, sala konferencyjna czy pensjonat nabiorą wyjątkowego charakteru.

Sufity i ściany świetlne

Produkty z gamy DPS® Light dostępne są w wielu różnych odsłonach. Umożliwiają wykonanie instalacji świetlnych, dzięki którym ściany napinane połączone z oświetleniem dają niezwykły efekt. Zarówno idealnie płaskie, jak i 2- lub 3-wymiarowe powierzchnie zintegrowane z diodami LED prezentują się nienagannie, a ich zalety doceniły już setki zadowolonych klientów. Dodatkowo, materiał, z którego wykonujemy sufity i ściany można zadrukować dowolnym zdjęciem lub grafiką, uzyskując niepowtarzalny efekt.

Panele świetlne i lampy

Panele świetlne z pewnością przypadną do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Proste kształty i równomierne światło, to tylko nieliczne zalety tego produktu. Ważne jest również to, możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze i dowolnym kolorze obrzeża, a także że ich waga jet stosunkowo niewielka nawet przy dużych rozmiarach. Do stworzenia oświetlenia stosujemy LEDy białe, RGB i RGBW. Z ich pomocą tworzymy aranżację wnętrza wybraną przez użytkownika. Właśnie to indywidualne podejście do oczekiwań klientów wyróżnia nas na rynku.

Światło dekoracyjne

Urządzając biuro lub mieszkanie dokładamy wszelkich starań, by każdy element wyposażenia spełniał oczekiwania użytkownika. Oprócz elementów oświetlenia użytkowego, mamy do dyspozycji gamę paneli i lamp dekoracyjnych. Mają one wiele zalet. Wykonane zgodnie z wytycznymi odbiorcy mogą przybrać dowolny rozmiar, kolor, mogą również zostać zadrukowane dowolną grafiką. Jest to prosty sposób na metamorfozę dowolnego wnętrza – biura, hotelu, galerii handlowej czy mieszkania. Światło dekoracyjne sprawdza się naprawdę wszędzie!

Profile świetlne w wielu odsłonach

Listwy świetlne to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesny, minimalistyczny design. Profile świetlne można zastosować zarówno na suficie jak i na ścianie, tworząc prostopadłe lub przecinające się linie świetlne. To z pewnością jedna z najlepszych alternatyw dla tradycyjnych źródeł światła. Stosując je, można uzyskać intrygujący efekt, który doskonale sprawdza się w wielu budynkach prywatnych i tych używanych w celach komercyjnych.

Sufit niczym gwiezdne niebo

Dla osób poszukujących niekonwencjonalnych źródeł światła mamy jeszcze jedną propozycję. To system DPS® Sky, który pozwala zmienić zwykły, nudny sufit w rozgwieżdżone niebo. Specjalnie zaprojektowane punkty świetlne prezentują się niebywale nastrojowo. Sprawdzają się przede w SPA lub w sypialni, ale nie tylko. Dzięki pomysłowości naszych specjalistów każdy może zmienić dowolnie wybrany pokój tak, by wyglądał nietuzinkowo.

Rozwiązania firmy DPS spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. By otrzymać więcej informacji na ich temat, skorzystać z naszych usług i przekonać się o tym, jak atrakcyjnie wygląda oświetlenie DPS®, wystarczy przesłać do nas formularz kontaktowy lub zadzwonić. Zapraszamy!