Sufity napinane DPS®
- Ruda Śląska

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Czystość montażu

W przeciwieństwie do realizacji kartonowo-gipsowych montaż sufitów napinanych nie powoduje zabrudzenia pomieszczeń i wszechobecnego pyłu.

Czas montażu

Ile zajmie nam realizacja sufitu lub ściany napinanej? Przygotowanie stelażu i montaż to zaledwie 1 dzień.

Ciężar sufitu

Nasze rozwiązanie nie obciążają stropu, ponieważ ciężar sufitu napinanego jest do 10 razy mniejszy niż rozwiązania kartonowo-gipsowe.

Oszczędność

Rozwiązania Grupy DPS to nie tylko design i estetyka. To również oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt sufitu napinanego może być do 25% tańszy w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Poznaj bliżej grupę DPS

Grupa DPS to doświadczenie i wiedza przekazywana od przeszło 25 lat. Od początku naszej przygody z sufitami napinanymi stawiamy na rozwój naszych produktów, tak by maksymalnie spełniały oczekiwania naszych klientów.

Dział rozwoju prowadzi ciągłe badania nad zwiększeniem wytrzymałości i elastyczności membran. Nasze produkty objęte są patentami, które gwarantują rozwiązania najwyżej jakości. Dlatego dystrybucję i montaż produktów realizujemy przez sieć autoryzowanych Instalatorów sufitów napinanych DPS.

Sufit napiany w kinie

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Budynki użyteczności publicznej to miejsca, gdzie montaż sufitów napinanych na nowo definiuje przestrzenie, czyniąc je bardziej przyjazne dla odbiorców.

Muzea

Osiągnij zamierzony efekt dzięki rozwiązaniom Grupy DPS. Konieczność szybkiej aranżacji i przeobrażenia wyglądu pomieszczenia powodują, że sufity i ściany napinane to doskonałe rozwiązania dla muzeów i sal wystawienniczych.

Szpitale

Trwałość, łatwość utrzymania w czystości i sterylność to ważne cechy, jakimi powinny wyróżniać się powierzchnie zastosowane w szpitalach. Membrany Grupy DPS spełniają wszystkie te wymogi, czyniąc z nich naturalne rozwiązanie dla sektora medycznego.

Sufit napiany w kinie

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Rudzie Śląskiej

Śląski klimat familoka i sufity napinane, czy to połączenie jest możliwe? Zdecydowanie tak. Sufit napinany Grupy DPS to bardzo dobry pomysł na tereny

narażone na szkody górnicze i pęknięcia powstające na sufitach i ścianach. Przy sufitach i ścianach napinanych unikamy tego ryzyka, które występują przy

sufitach podwieszanych i realizacjach wykorzystujących płyty kartonowo-gipsowe. Stwórz swój wymarzony sufit za pomocą produktów oferowanych przez

Grupę DPS. Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli przedstawić Tobie nasze produkty i najlepsze rozwiązania dla Twoich pomieszczeń. Gryfny sufit w Rudzie Śląskiej tylko z DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
sufitów napinanych DPS w Rudzie Śląskiej

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281