Sufity napinane DPS®
- Kielce

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Wytrzymałość

Nasze sufity napinane mają aż 10 lat gwarancji zarówno na kolor, jak i strukturę membrany. Dodatkowo posiadają pamięć kształtu co czyni je odpornymi na wgnieceniu lub odkształcenia.

Bezpieczeństwo

Sufity i ściany napinane grupy DPS są niezwykle przyjazne dla alergików. Dzięki swojej powłoce nie pochłaniają kurzu i są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Lekka konstrukcja

System montażu sufitów i ścian napinanych powoduje, że są niezwykle lekkie i nie obciążają stropów, tak jak sufity podwieszane. Waga sufitu to jedynie 240 g/m2.

Szybki i czysty montaż

Prosty sufit napinany można zamontować nawet w ciągu jednego dnia. Nie wymaga on również nakładania gipsu i szlifowania tak jak systemy podwieszane.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już 25 lat. Od początku przyświecał nam jeden cel – tworzyć rozwiązania, które będą w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i inwestowaniu w nowoczesne technologie udało nam się stworzyć firmę, która obecna jest na wszystkich kontynentach. Zaufali nam architekci, developerzy jak i prywatni inwestorzy na całym świecie. Nie ważne czy realizujemy projekt w wielkim centrum handlowym, czy w prywatnym domu. Zawsze wkładamy w naszą pracę całe serce i doświadczenie jakim dysponujemy.
Firmę budowaliśmy wspólnie z licencjonowanymi dystrybutorami naszych produktów. Grupa DPS zawsze stawiała na jakość, to samo tyczy się naszych partnerów, których dobieramy bardzo starannie i nieustannie szkolimy. Wspólnie tworzymy markę, która jest synonimem jakości.

gwieździste niebo w łódzkiem

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Oferujemy wysokiej klasy sufity napinane dla mieszkańców Kielc. To uniwersalne rozwiązanie, które nada charakteru wszelakim wnętrzom. Sufity i ściany napinane sprawdzają się w każdej przestrzeni.

Powierzchnie handlowe

Duże przestrzenie, które muszą być przygotowane do szybkich zmian aranżacji, potrzebują nowoczesnych rozwiązań. Jeśli posiadamy sufit napinany DPS, nie musimy martwić się o obciążenie stropu, a wymiana sufitu na inny to kwestia tylko kilku dni. Dodatkowo zmiany i montaż nowych membran nie wymaga prowadzenia brudnych prac budowlanych.

Biura, sale konferencyjne i biblioteki

Sufity akustyczne świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie wymagana jest cisza i spokój. Często wybierane są do przestrzeni, takich jak biura, sale konferencyjne czy biblioteki. Pomieszczenie, w którym wygłuszono dźwięk, sprzyja koncentracji i poprawia komfort pracy.

Łazienki i sauny

Sufity napinane świetlne to idealne rozwiązania dla zbudowania intymnej atmosfery w łazience czy saunie. Delikatna poświata daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala na totalne odprężenie. Dodatkowo membrana nie przepuszcza wilgoci i jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Przedszkola i sale zabaw dla dzieci

Stwórz wnętrze pełne kolorów i pozwól poczuć się dzieciom jak w bajkowej krainie. Ponad 100 dostępnych kolorów, gotowe tekstury i możliwość nadruku na membranie grafiki na życzenie klienta, pozwalają na nieograniczone aranżacje dla dzieci. Napinany sufit DPS jest całkowicie przyjazny dla alergików, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach przeznaczonych dla najmłodszych. W naszej ofercie dostępne są efektowne sufity napinane 3D, które ożywią każde pomieszczenie.

Sufity napinane w Kielcach

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa świętokrzyskiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę. Udowodnimy, że nowoczesne sufity napinane to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.

W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS. Zapewniamy przystępne ceny. Zapraszamy mieszkańców Kielc do skorzystania z oferty naszych sufitów naciąganych!

gwieździste niebo w łódzkiem

Sufity napinane w Kielcach

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa świętokrzyskiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi

i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę.

Udowodnimy, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.
W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych

grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Kielcach

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281