Sufity napinane DPS®
- Płock

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Trwałość koloru

Jednym z najważniejszych atutów naszych sufitów napinanych jest ich wyjątkowa trwałość blasku i koloru. Przeprowadzone testy jak i dotychczasowe realizacje wykazały, że po ponad 10 latach nadal prezentują się one identycznie!

Łatwość czyszczenia

Montując nasze sufity napinane, pozbywają się Państwo konieczności ich uporczywego czyszczenia. Specjalne materiały blokują przenikanie kurzu i innych substancji, co ma wpływ również na zdrowie osób z alergiami.

Pamięć kształtu i wysoka wytrzymałość

Nasze sufity napinane są o wiele bardziej odporne na uderzenia. Ich struktura powoduje, że zachowują jednolity kształt. Nawet przy silniejszym uderzeniu szybko powrócą do swej pierwotnej formy.

Zmniejszony ciężar

Standardowy ciężar naszych sufitów jest nawet 10-krotnie niższy niż ich kartonowo-gipsowych odpowiedników. Dzięki temu nasze sufity napinane nie powodują obciążenia stropu.

Informacje o grupie DPS

Nasza Grupa DPS® jako ceniony na rynku dystrybutor sufitów z powodzeniem funkcjonuje w branży od przeszło 25 lat. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii jak i również ekspansji na zagraniczne rynki, jesteśmy obecni w ponad 80 krajach na całym świecie.

Cenieni jesteśmy nie tylko za wysoką jakość naszych rozwiązań, lecz również fachowe doradztwo czy profesjonalny montaż. Nasze sufity i ściany napinane dostępne są w niezwykle bogatej palecie kolorystycznej, jak i również pod względem struktury, przez co idealnie wpasowujemy się w gusta różnych grup klientów. Oferta Grupy DPS jest stale rozwijana!

Dystrybutor membran sufitowych

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Nasze sufity napinane znajdą swe zastosowanie zarówno w domowym zaciszu jak i w komercyjnych, publicznych obiektach. Zwłaszcza w tych drugich, ze względu na znacznie większe powierzchnie, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej się wykazać, zaprezentować swe możliwości.

Dobre rozwiązanie do każdego wnętrza

W szczególności nasze produkty spełniają swe zadania w centrach handlowych, muzeach oraz szpitalach. W galeriach handlowych mogą zupełnie odmienić wnętrze, sprawiając, że klasyczne szklane i kanciaste bryły są skutecznie maskowane eleganckimi i stylowymi sufitami. W szpitalach, ośrodkach medycznych nasze sufity napinane mają całkiem spory wpływ na sterylność oraz czystość pomieszczeń, co ma przecież niebagatelne znaczenie. Właściciele muzeów, galerii sztuki cenią sobie je za możliwość szybkiej aranżacji, zmiany dotychczasowych ustawień.

Dystrybutor membran sufitowych

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Płocku

Płock wielu osobom zapewne kojarzy się tylko z popularnym producentem paliw. Tymczasem jest to miasto z niezwykle bogatą historią oraz tradycjami. Na przełomie XI i XII wieku pełniło nawet rolę stolicy Polski. Dzięki temu można zetknąć się tutaj

z niezwykle zróżnicowaną architekturą oraz zabudową. Obok siebie spotkać tutaj można zarówno zabytkowe kamienice jak i nowoczesne obiekty czy osiedla mieszkaniowe. Być może któreś z nich staną się inspiracją

do aranżacji wnętrza domu bądź mieszkania. Nasza Grupa DPS Płock z pewnością pomoże Państwu w wykonaniu ciekawych stylizacji sufitowych. Wystarczy jedynie skontaktować się

z nami za pomocą specjalnego formularza. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie, jak i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Skontaktuj się z dystrybutorem
sufitów napinanych DPS w Płocku

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281