Sufity napinane DPS®
- Katowice

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Trwałość koloru

Nasze sufity napinane charakteryzują się wyjątkową trwałością blasku i kolorów. Jesteśmy w stanie zapewnić, że proponowane przez nas rozwiązania gwarantują trwałość koloru przez kolejne 10 lat. Dzięki temu znacząco wyprzedzamy konkurencję.

Przyjazny dla alergików

Czy wiedzą Państwo, że sufity i ściany napinane DPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich alergików? Otóż nasze materiały nie przyciągają kurzu i alergenów, a przy tym są odporne na zabrudzenia, jak i można je z łatwością czyścić.

Prosty montaż produktów DPS

Jako dystrybutor sufitów zapewniamy prostotę montażu naszych produktów. Proponujemy przede wszystkim szybki i profesjonalny montaż poprzez naszych licencjonowanych dystrybutorów. Zapewnią oni profesjonalizm i terminowość.

Niepalne materiały

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa, albowiem nasze sufity napinane posiadają wysokie normy ogniowe. Dzięki temu są o wiele mniej podatne na działanie ognia i wysokich temperatur, jak i nie wydzielają dymu czy płonących kropel.

Nasza Grupa DPS® może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Od tego czasu na co dzień zajmujemy się profesjonalną wyceną, doradztwem, jak i również montażem oraz serwisem sufitów napinanych tworzonych w oparciu o technologię DPS®. Obecnie posiadamy w swojej ofercie wiele zróżnicowanych sufitów i ścian napinanych, które dostarczane są klientom w ponad 80 krajach. Wielu odbiorcom zapewniamy sufity, ściany oraz elementy oświetlenie na indywidualne zamówienie. Klienci mogą dzięki temu samodzielnie wybrać kolor, strukturę, rodzaj światła i kształt, dostosowując nasze rozwiązania do swych potrzeb. Stale rozwijamy swą ofertę i technologie.

Gwieździsty sufit napinany DPS na basenie

Sufity i ściany napinane to uniwersalny produkt, który zmieni każde wnętrze.

Budynki użyteczności publicznej

Duże powierzchnie wymagają ekonomicznych i trwałych rozwiązań. Sufity napinane DPS nie obciążają stropów i są bardzo łatwe w konserwacji. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych budynków takich jak biblioteki, urzędy czy centra kultury.

Centra SPA i baseny

Odporność na wilgoć pozwala na zastosowanie sufitów i ścian napinanych w takich miejscach jak sauny i baseny. Dzięki możliwości zastosowania świetlnego sufitu i indywidualnych nadruków przestrzeń wykończona produktami DPS zyska zupełnie nowy, zachwycający charakter.

Sale konferencyjne

Wysokie normy przeciwogniowe, trwałość i łatwość utrzymania w czystości produktów grupy DPS, powodują, że jest to idealny materiał wykończeniowy dla sal konferencyjnych i centrów biznesowych. Bardzo ważną zaletą są również właściwości akustyczne membran, które bardzo dobrze pochłaniają głos, powodując jego lepsze rozchodzenie po sali i jej jednoczesne wyciszenie.

Proponujemy nowoczesne sufity napinane dla osób z Katowic. Jeśli chcesz zaaranżować przestrzeń w nietuzinkowy sposób, sufit napinany będzie doskonałym rozwiązaniem. To produkt, który łączy walory estetyczne i praktyczne. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Sufity napinane ciekawie prezentują się w domach prywatnych – salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym czy łazience. Montowane są również w biurach, kościołach, sklepach, salach konferencyjnych i w wielu innych publicznych przestrzeniach. Produkty z naszej oferty są odporne na wilgoć, a ich instalacja przebiega szybko i sprawnie.

Sufity napinane dla mieszkańców Katowic – korzyści użytkowania

Sufity napinane DPS posiadają następujące zalety:

  • pozwalamy na zaprojektowanie sufitu według własnego pomysłu – można dobrać kolor oraz materiał, który najbardziej odpowiada zamawiającemu. U nas dostępnych jest ponad 100 kolorów. Na powłokach realizujemy również nadruki wielkoformatowe – wystarczy nam dostarczenie pliku graficznego przez klienta;
  • istnieje także możliwość wyboru kształtu sufitu – grupa DPS oferuje sufity napinane 3D, a także sufity wielopłaszczyznowe;
  • napinany sufit jest niezwykle trwały i bez problemu można utrzymać go w czystości;
  • powłoki DPS ważą niecałe 240g/m2, dzięki czemu masz gwarancję, że nie obciążają stropu;
  • montaż sufitu napinanego zabiera niewiele czasu (zaledwie kilka godzin);
  • sufit napinany zapewnia termoizolację, ponieważ powłoki PVC są barierą, która ogranicza zużywanie energii cieplnej;
  • sufity akustyczne poprawiają akustykę pomieszczenia, dzięki mikroperforacji oraz materiałowi wygłuszającemu.

Zamów sufity napinane DPS w najlepszej cenie!

Dowodem na doskonałą jakość naszych usług jest wiele udanych realizacji, które zobaczyć można w galerii na stronie internetowej DPS. Jeśli mieszkasz w Katowicach i poszukujesz efektownego sufitu naciąganego w atrakcyjnej cenie, zachęcamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel pomoże Ci dobrać produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Będziemy służyć wsparciem na wszystkich etapach zamówienia. Zapraszamy!

Sufit napinany z oświetleniem

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Katowicach

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281