Sufity napinane DPS®
- Bytom

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Ciężar sufitu

Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne nie obciążają stropu. Dzieje się tak, bo sufit napinany jest 10-krotnie lżejszy od tradycyjnych rozwiązań bazujących na płytach kartonowo-gipsowych.

Niepalne materiały

Nasze produkty odznaczają się bezpieczeństwem użytkowania. Wykonane są z najwyższej klasy surowców i posiadają atesty potwierdzające wysokie normy ogniowe. Oznacza to, że są trudnopalne, a w procesie ich spalania nie powstają niebezpieczne, płonące krople występujące w przypadku innych tworzyw sztucznych.

Oszczędność

Technologie stosowane przez grupę DPS® charakteryzują się nowoczesnością, a sufity napinane wyróżniają się niepowtarzalną estetyką. Są ponadto bardzo opłacalne dla użytkownika. Koszty związane z ich zastosowaniem są o ¼ mniejsze w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Wyjątkowo trwałe kolory

Nasze sufity napinane odznaczają się niespotykaną, 10-letnią trwałością kolorów. Nie są podatne na szkodliwe działanie promieni słonecznych i zanieczyszczenia. Dzięki tej wysokiej odporności cieszą oko użytkownika przez bardzo długi czas.

Poznaj bliżej grupę DPS

Grupa DPS® istnieje na polskim rynku już od 25 lat. W tym czasie zyskała duże uznanie klientów i zrealizowała setki projektów. Nieprzerwanie cieszy się bardzo dobrą opinią wśród osób, które przekonały się o wysokiej jakości świadczonych usług. Gama dostępnych produktów nieustannie poszerza się, co sprawia, że odbiorcy mają pewność, że w każdym z ponad 80 krajów na całym świecie znajdą element wykończenia wnętrza odpowiedni dla siebie.

Niezależnie od swoich potrzeb, mogą być pewni, że otrzymają materiał najwyższej jakości. Dodatkowo zyskują, dzięki szerokiej gamie dostępnych surowców, pełną swobodę aranżacji. Stosowane przez nas technologie nieustannie zmieniają się na lepsze, a my dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości, kompleksowe rozwiązania dla domu.

Sufit napinany DPS Mirror w poamieszczeniach firmowych

Gdzie możliwe jest zastosowanie naszych produktów?

Niewątpliwą zaletą naszych produktów jest ich uniwersalność. Sufity napinane mogą zostać zastosowane w bardzo wielu pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Sprawdzą się zarówno w domach, biurach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Szeroka gama dostępnych tworzyw daje użytkownikowi dużą dowolność, dzięki czemu może on dopasować nasz produkt do swoich potrzeb i wymagań.

W domu

Odbiorcy indywidualni mogą być pewni, że ich dom zmieni się nie do poznania, jeśli zdecydują się na zastosowanie systemów DPS. Dzięki nim można nadać domowej przestrzeni zupełnie niepowtarzalnego charakteru. Z powodzeniem możliwe jest stworzenie sufitu usłanego gwiazdami oraz ścian podświetlonych na dowolny kolor. Ta uniwersalność daje użytkownikowi pełną dowolność w doborze aranżacji wnętrza. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

Sufit napinany DPS Mirror w poamieszczeniach firmowych

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Bytomiu

Niezaprzeczalna jest rosnąca popularność sufitów napinanych wśród różnych odbiorców w kraju i na świecie. Rozwiązanie to z powodzeniem może być zastosowane również w budynkach znajdujących się w miastach

narażonych na szkody górnicze, takich jak Bytom. Tradycyjne ściany są podatne na zniszczenia przez nie spowodowane, jednak w przypadku rozwiązań grupy DPS® problem nie występuje. Technologia jest wolna od wad

charakterystycznych dla płyt kartonowo-gipsowych. Specjaliści od montażu dostarczają swoim odbiorcom szereg profesjonalnych usług i służą radą. Z ich strony klient otrzyma kompleksowe wsparcie i doradztwo.

łaśnie ten profesjonalizm sprawia, że warto skontaktować się z nami przy pomocy formularza kontaktowego. Z jego pomocą możliwe jest sprawne i szybkie nawiązanie kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Bytomiu

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281