Sufity napinane DPS®
- Toruń

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Termoizolacja

Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie dzięki nowoczesnym membranom, które montujemy w naszych realizacjach. Powłoka PVC stanowi znakomitą barierę termiczną.

Ekologia

Materiały, z których wykonujemy nasze sufity w 100% nadają się do recyklingu i ponownego zastosowania. Wybierz nowoczesne rozwiązanie przyjazne naszej planecie.

Trwałość

Dajemy 10 lat gwarancji na trwałość koloru membran. Wystarczy raz na kilka lat je wyczyścić używając łagodnego środka myjącego i szmatki, by powierzchnia wyglądała jak nowa.

Szybki i czysty montaż

Pomieszczenie z nowym sufitem bez pyłu i czasochłonnego remontu. Wybierz rozwiązania grupy DPS a zobaczysz, że niemożliwe stało się rzeczywistością.

Poznaj bliżej grupę DPS

Zawsze przyświecał nam jeden cel. Tworzyć nowoczesne rozwiązania, które będą w stanie sprostać najśmielszym wizją architektów i projektantów. W ciągu 25 lat działalności nasze produkty znalazły się na wszystkich kontynentach, a łączny metraż zamontowanych sufitów przekroczył 1 000 000 m2 powierzchni. Cieszymy się, że sufity i ściany napinane grupy DPS cieszą się większym zainteresowaniem wśród indywidualnych inwestorów coraz śmielej wchodząc do polskich domów i mieszkań.

Zawsze byliśmy synonimem jakości wykonania i trwałości. Osiągnęliśmy to dzięki bardzo rygorystycznym normom produkcji i certyfikacji naszych montażystów. Rozbudowana sieć dystrybutorów i instalatorów pozwala na szybkie realizacje na terenie całego kraju zachowując najwyższe standardy przy montażu. Jesteśmy liderem polskiego rynku sufitów napinanych, nazywamy się Grupa DPS.

Realizacja z wykorzystaniem rozwiązania DPS Light

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Sufity i ściany napinane DPS to uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni:

Powierzchnie biurowe i open space

Wykorzystaj technologię FONOSORBER i stwórz komfortową przestrzeń dla pracowników. Połączenie tradycyjnej płaszczyzny ściany napinanej z odpowiednim materiałem wygłuszającym pozwoliło na stworzenie produktu posiadającego klasę akustyczną A. FONOSORBERG tłumi szeroki zakres częstotliwości dzięki czemu uzyskujemy o wiele bardziej komfortowe warunki akustyczne w dużych przestrzeniach.

Restauracje

Zastosuj sufity świetlne i podaruj swojej restauracji niezwykły klimat. Możliwość regulacji mocy oświetlenia pozwoli na zbudowanie nastroju adekwatnego do wydarzenia. Pozwól by Twoi goście poczuli się wyjątkowo tworząc dla nich niesamowite wnętrze. Przy tworzeniu sufitu napinanego warto skorzystać z dostępnych akcesoriów wentylacyjnych i nagłośnieniowych, aby osiągnąć najlepszy z możliwych efektów.

Sale wykładowe i audytoria

Duża powierzchnia sufitu to zawsze wyzwanie dla projektantów i architektów obawiających się o jego ciężar. Z sufitami napinanymi Grupy DPS nie mamy tego problemu. Lekka konstrukcja i membrana pozwalają budować ogromne sufity bez obawy o wytrzymałość stropu. Dodatkowo folie PVC posiadają bardzo dobre walory akustyczne powodujące dobre rozchodzenie głosu i wyciszenie pomieszczenie. Łącząc to z trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości mamy najlepsze rozwiązanie dla uczelni wyższych i centrów kongresowych.

Realizacja z wykorzystaniem rozwiązania DPS Light

Sufity napinane w Toruniu

Jesteśmy obecni również w województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów sufitów napinanych, którzy w fachowy i profesjonalny sposób dokonają pomiarów, stworzą projekt wraz z wyceną i przeprowadzą szybki montaż.

Zalecamy korzystanie z naszych licencjonowanych partnerów, gdyż tylko oni dają gwarancję na realizację zamówienia zgodnie z wysokimi standardami grupy DPS. Jeżeli realizujesz inwestycje na terenie Torunia i szukasz nowoczesnego i korzystnego

finansowo sposobu na wykończenie wnętrz to sufity i ściany napinane są dla Ciebie. Zarówno powierzchnie komercyjne, biurowe jak i mieszkaniowe zyskają zupełnie nowego wyglądu i blasku dzięki zastosowaniu rozwiązań Grupy DPS.

W celu umówienia się z licencjonowanym dystrybutorem grupy DPS w Toruniu prosimy o wypełnienie znajdującego się poniżej formularza kontaktowego. Pozwoli on na szybki kontakt i przedstawienie Państwu pełni możliwości jakie dają nasze rozwiązania.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Toruniu

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281