Sufity napinane DPS®
- Poznań

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Bariera termiczna

Dodatkowe ocieplenie Twojego domu z sufitami i ścianami napinanymi. Membrany świetnie izolują i tworzą barierę cieplną dla Twoich pomieszczeń

Ekologia

Membrany, z których tworzymy sufity napinane są w 100% poddawane recyklingowi i mogą być ponownie użyte do stworzenia nowych produktów. Jesteśmy przyjaźni środowisku.

Szeroki wybór produktów

Grupa DPS w swojej ofercie posiada ponad 100 rodzajów membran. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego nadruku na membrany.

Polski producent

Jesteśmy polską firmą, a nasze membrany są produktywne w Polsce. To daje gwarancję jakości wykonania. Kupując nasze produkty, wspieracie rozwój polskiej gospodarki i lokalne firmy tworzące sieć licencjonowanych dystrybutorów sufitów.

Poznaj bliżej grupę DPS

Posiadamy 25-letnie doświadczenie na rynku sufitów napinanych. Przez te lata udało nam się stworzyć firmę pełną pasji, zaangażowania, która jest w stanie zrealizować projekty na całym świecie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi naszych technologii jesteśmy sprawdzonym partnerem przy każdej inwestycji, a nasze rozwiązania spełniają najwyższe normy jakościowe.

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do naszej siedziby w Katowicach, gdzie będziemy mogli zaprezentować park maszynowy i rozwiązania technologiczne, które stosujemy w procesie produkcji membran i systemów do montażu ścian i sufitów napinanych.

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Sufity i ściany napinane to uniwersalny produkt, który zmieni każde wnętrze.

Budynki użyteczności publicznej

Duże powierzchnie wymagają ekonomicznych i trwałych rozwiązań. Sufity napinane DPS nie obciążają stropów i są bardzo łatwe w konserwacji. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych budynków takich jak biblioteki, urzędy czy centra kultury.

Centra SPA i baseny

Odporność na wilgoć pozwala na zastosowanie sufitów i ścian napinanych w takich miejscach jak sauny i baseny. Dzięki możliwości zastosowania świetlnego sufitu i indywidualnych nadruków przestrzeń wykończona produktami DPS zyska zupełnie nowy, zachwycający charakter.

Sale konferencyjne

Wysokie normy przeciwogniowe, trwałość i łatwość utrzymania w czystości produktów grupy DPS, powodują, że jest to idealny materiał wykończeniowy dla sal konferencyjnych i centrów biznesowych. Bardzo ważną zaletą są również właściwości akustyczne membran, które bardzo dobrze pochłaniają głos, powodując jego lepsze rozchodzenie po sali i jej jednoczesne wyciszenie.

Oferujemy nowoczesne sufity napinane dla mieszkańców Poznania. Wśród naszych propozycji znaleźć można produkty o różnych kształtach, strukturach oraz kolorach. Oryginalny sufit napinany będzie świetnie prezentował się w salonie czy sypialni, jak również w przestrzeniach publicznych, takich jak hotele albo galerie sztuki. Posiadamy aż 110 materiałów foliowych i tekstylnych – tutaj z pewnością znajdziesz coś idealnego do swoich pomieszczeń. Sufity napinane 3D, a może sufity akustyczne? Oferujemy wiele ciekawych propozycji. Ponadto stosowane przez nas rozwiązanie DPS Wall2Wall pozwala na idealne połączenie sufitu ze ścianą, nie tworząc szczeliny montażowej.

Sufity napinane – odmień swoje wnętrze na lepsze!

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i poszukujesz stylowych rozwiązań do swojego wnętrza, sufity napinane z naszej oferty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Dzięki nim możesz zamaskować niedoskonałości na ścianie oraz instalacje. Napinany sufit jest nieprzemakalny, polepsza akustykę, a także termoizolację we wnętrzach. Łatwy montaż sufitu napinanego pozwala na zmianę wyglądu Twoich pomieszczeń w krótkim czasie. Wyróżnia go także łatwość utrzymania – bez problemu można go wyczyścić, poza tym nie wymaga dodatkowej konserwacji. Sufit naciągany DPS jest w pełni bezpieczny oraz bardzo trwały – posiada wszystkie potrzebne certyfikaty oraz 10-letnią gwarancję producenta. Sufity są lekkie i nie obciążają stropu. To także bardzo ekologiczne rozwiązanie, ponieważ membrany nadają się do recyklingu.

Sufit napinany w korzystnej cenie

Bogate doświadczenie, najnowocześniejsze rozwiązania, a także specjalny proces produkcyjny, sprawiają, że proponowane przez nas produkty to gwarancja doskonałej jakości. Ponadto sufity napinane z naszej oferty wyróżniają się bardzo korzystnymi cenami. Realizowaliśmy zlecenia dla aquaparków, hoteli, centrów handlowych, czy salonów projektantów mody. Jeśli zainteresowała Cię oferta grupy DPS, zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie i będziemy służyć wsparciem na wszystkich etapach zamówienia – zapraszamy!

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Sufity napinane w Poznaniu

Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w woj. Wielkopolskim. Fachowy pomiar, projekt i wycena pozwolą przekonać Państwa, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sufitów podwieszanych. Poznań to

prężnie rozwijające się metropolia, które nabiera nowego kształtu. Dzięki organizowanym tu targom to jedno z najbardziej rozpoznawalnych polskich miast na świecie. Dzięki produktom grupy DPS zarówno rewitalizowane budynki poprzemysłowe jak i nowe obiekty ze stali i szkła

skają swój niepowtarzalny wygląd i magię miejsca. W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
sufitów napinanych DPS w Poznaniu

  Imie i nazwisko: *

  Telefon: *

  Twój adres email:*

  Treść zapytania: *  KONTAKT B2B/B2C

  Anna Wójcik

  a.wojcik@grupadps.com

  tel. 606 829 281