Sufity napinane DPS®
- Gdyni

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Ogniotrwałość

Membrany Grupy DPS posiadają najwyższe normy ogniotrwałości. Wybierz sufity napinane i poczuj się bezpiecznie w swoich wnętrzach.

Oświetlenie

Posiadamy szeroką gamę oświetlenia dedykowanego do naszych produktów. Punkty świetlne, listwy led i podświetlenia wewnątrzsufitowe pozwolą na zbudowanie niezwykłego klimatu we wnętrzach.

Koszty montażu

Rozwiązania Grupy DPS są tańsze niż montaż tradycyjnej, podwieszanej konstrukcji kartonowo-gipsowej. Dodatkowym atutem jest czas wykonania oraz brak pyłu, który powstaje przy szlifowaniu powierzchni pokrytych gipsem.

Prestiż

Sufity i ściany napinane pozwalają na stworzenie luksusowych wnętrz w przystępnej cenie. Nasze rozwiązania projektowe pozwalają na stworzenie kształtów, które zachwycają.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, zabudowaną na wartościach firmy rodzinnej. Grupa DPS to nie tylko zakład produkcyjny, ale również szeroka sieć dystrybutorów. Dzięki nim możemy profesjonalnie i szybko realizować zamówienia naszych klientów, na całym świecie. Dbamy o to by cały nas zespół nieustająco się rozwijał, zwiększając swoje kompetencje, by mógł realizować najśmielsze projekty.

W ciągu ostatnich 25 lat podjęliśmy się wielu ciekawych realizacji, budując swoją pozycję rynkową. To dzięki naszej kreatywności i solidności wyrobiliśmy sobie markę jednego ze światowych liderów sufitów i ścian napinanych. Naszą siłą są ludzie, którzy tworzą grupę DPS. Dla nich to nie tylko praca, to pasja, której oddają swoje serce.

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Sufity i ściany napinane grupy DPS to uniwersalne rozwiązania do wszystkich pomieszczeń. Nasi projektanci każdemu z nich są w stanie nadać nowy charakter i wyjątkowy styl.

Powierzchnie handlowe

Miejsca, które wymagają częstych zmian, potrzebują również odpowiednich rozwiązań aranżacyjnych. Takim na pewno są sufity i ściany napinane Grupy DPS. Dzięki nim zmiana grafik na ścianach to proste i szybkie zadanie. Podświetlenia wewnętrzne, które posiadamy w ofercie, pozwalają na stworzenie efektownych, świecących ścian przykuwających uwagę klientów.

Sale bankietowe i weselne

Nasze produkty to nie tylko świetny wygląd, ale również niesamowite właściwości akustyczne, które świetnie sprawdzają się na salach bankietowych i weselnych. Bardzo dobrze wyciszają i powodują dobre rozchodzenie się dźwięku. Modułowe rozwiązania pozwalają też na szybką personalizację pomieszczenia.

Gabinet lekarskie

Przychodnie zdrowia i gabinety lekarskie wymagają powierzchni łatwych w utrzymaniu czystości i wręcz sterylnych warunków. To gwarantują rozwiązania grupy DPS. Najlepszą rekomendacją jest dopuszczenie naszych membran do sal operacyjnych w szpitalach.

Grupa DPS oferuje wyjątkowe sufity napinane dla mieszkańców Gdyni. To niebanalne rozwiązanie, które odmieni niejedno wnętrze. Na nasze dekoracje chętnie decydują się osoby prywatne, a także firmy. Sufit napinany podkreśli niepowtarzalny charakter salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy łazienki. Doskonale będzie prezentował się również w miejscach publicznych, takich jak sklepy, kościoły, muzea albo lotniska. Atutem sufitów napinanych DPS jest ich funkcjonalność oraz estetyka na najwyższym poziomie.

Napinany sufit – dlaczego warto?

Napinany sufit to element wyposażenia cieszący się coraz większą popularnością. Jakie zalety posiadają sufity napinane DPS?

  • można stworzyć własną aranżację sufitu – do dyspozycji mamy różne kolory, materiały oraz kształty. Ciekawą propozycją są sufity napinane 3D;
  • odporne na upływ czasu oraz czynniki zewnętrzne;
  • ich lekkie powłoki nie są obciążające dla stropów;
  • sufity napinane są wodoodporne;
  • montaż sufitu napinanego wykonuje się bardzo szybko i nie zostawia zabrudzeń;
  • zapewnienie termoizolacji – membrany PVC będą chroniły pomieszczenie przed utratą ciepła;
  • decydując się na sufity akustyczne poprawisz właściwości akustyczne wnętrza;
  • sufity napinane DPS są odporne na wilgoć, dlatego sprawdzą się również w miejscach, gdzie poziom wilgoci jest wysoki, np. w łazience.

Oryginalne sufity napinane dla mieszkańców Gdyni

Bardzo zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego dajemy możliwość zaprojektowania sufitu naciąganego według swojego pomysłu. Dzięki temu klient może zamówić u nas produkt, który w 100% spełni jego oczekiwania. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń – wystarczy zajrzeć do naszej galerii, by utwierdzić się w przekonaniu o najwyższej jakości naszych usług. Z produktów DPS korzystają aquaparki, hotele, popularne kluby muzyczne i centra handlowe. Jeżeli potrzebna Ci pomoc w wyborze sufitu, służymy wsparciem! Duże doświadczenie oraz wiedza merytoryczna na najlepszym poziomie, pozwala nam na fachowe doradztwo. Ponadto nasze nowoczesne sufity napinane można zamówić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez nasz formularz.

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Gdyni

Szukasz dystrybutora naszych produktów w trójmieście? Nic trudnego, jesteśmy oczywiście tu obecni. Nasi licencjonowani partnerzy przeprowadzą szybki pomiar i wykonają projekt dla Państwa. Od prostych sufitów, do bardziej wyszukanych form, wszystkie je

jesteśmy w stanie wykonać szybko i profesjonalnie. Gdyńskie żurawie portowe zachęcają do bardziej złożonych form i projektów, które uwielbiamy.Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli się skontaktować. Zapewniamy

kompleksową obsługę od pomiaru przez projekt po montaż. Nasi dystrybutorzy doradza Państwo w wyborze optymalnego rozwiązania oraz akcesoriów oświetleniowych dedykowanych do sufitów napinanych. A może chcesz się cieszyć widokiem morza? Nic

trudnego, dzięki ścianom napinanym możemy to dla Ciebie zrobić. Zmiany też będą szybkie i nie wymagają remontu. Wystarczy wymienić membranę. Skontaktuj się z nami i wybierz rozwiązania na miarę XXI w.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Gdyni

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281