Sufity napinane DPS®
- Sosnowiec

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Bariera termiczna

Sufit napinany jest idealnym wykończeniem stropu lub dachu. Wraz z ociepleniem tworzy katalizator powietrza, izolując termicznie pomieszczenie. Z sufitem napinanym DPS rachunki za energię będą niższe.

Nieprzemakalność

Membrany, z których tworzymy sufity napinane są w 100% nieprzemakalne. Dzięki naszym rozwiązaniom nie musisz obawiać się o zalanie.

Szybkość montażu

Zmieniaj swoje wnętrze szybko i bezproblemowo. Wymiana membrany to kilkugodzinne przedsięwzięcie, które całkowicie odmieni przestrzeń.

Polski producent

Jesteśmy polską firmą, a nasze membrany są produktywne w Polsce. To daje gwarancję jakości wykonania. Kupując nasze produkty, wspieracie rozwój polskiej gospodarki i lokalne firmy tworzące sieć licencjonowanych dystrybutorów sufitów.

Poznaj bliżej grupę DPS

Wieloletnie doświadczenie i pasja, z jaką podchodzimy do każdego projektu powodują, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość. Miliony metrów kwadratowych sufitów, które zamontowaliśmy na 5 kontynentach, mówią same za siebie. Produkujemy membrany, kasetony, systemy montażowe oraz oświetlenie. To powoduje, że możemy kompleksowo obsłużyć każdą inwestycję tworząc niezapomniane wnętrza.

Każdą firmę budują ludzie. To oni decydują o jej sukcesie lub porażce. My w grupie DPS traktujemy naszych pracowników jak wielką rodzinę. Tworzymy warunki do osobistego rozwoju, zdobywania kolejnych umiejętności i awansu zawodowego. W naszym przypadku stały, sprawdzony zespół jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Podświetlany sufit napinany

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Wszędzie tam, gdzie chcemy zachwycić. Rozwiązania grupy DPS to nie tylko niezwykłe walory użytkowe, ale również niesamowity design.

Show roomy \ Sklepy koncepcyjne

Zbuduj z produktami grupy DPS przestrzeń, wobec której nie można pozostać obojętnym. Sufity i ściany napinane 3D sprawdzą się zarówno na dużych powierzchniach, jak i w małych butikach. Skorzystaj z paneli świetlnych, dzięki którym twoja przestrzeń handlowa będzie przyciągała feriom kolorów i kształtów. Dziel ją i zmieniaj z rozwiązaniami grupy DPS – to dziecinne proste i szybkie.

Targi i konferencje

Nasze produkty to idealne rozwiązanie na stworzenie wyjątkowej przestrzeni wystawienniczej. Indywidualny projekt dopasowany do potrzeb i wizji klienta powoduje, że wykonane przez nas stoisko będzie wizytówką firmy. Lekka konstrukcja, szybki montaż i demontaż oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania to kolejne zalety systemów grupy DPS.

Hotele i pensjonaty

Wysokie normy przeciwogniowe, trwałość i łatwość utrzymania w czystości produktów grupy DPS, powinny przekonać każdego hotelarza do ich zastosowania. Dajemy 10 lat gwarancji na trwałość koloru naszych ścian i sufitów napinanych. Wymiana membran to szybki proces, który nie wymaga remontu reszty pomieszczenia. Kolejnym atutem, szczególnie ważnym w obiektach takich jak hotele, są właściwości akustyczne naszych rozwiązań i wyciszenie pokoi.

Podświetlany sufit napinany

Sufity napinane w Sosnowcu

Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w woj. Śląskim. Fachowy pomiar, projekt i wycena pozwolą przekonać Państwa, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych

sufitów podwieszanych. Sosnowiec to prężnie rozwijające się miasto, które nabiera nowego kształtu. Dzięki produktom grupy DPS zarówno rewitalizowane budynki poprzemysłowe jak i nowe obiekty ze stali i szkła zyskają swój

niepowtarzalny wygląd i magię miejsca. W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Sosnowcu

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281