Sufity napinane DPS®
- Łódź

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Wytrzymałość

Nasze sufity napinane mają aż 10 lat gwarancji zarówno na kolor, jak i strukturę membrany. Dodatkowo posiadają pamięć kształtu co czyni je odpornymi na wgnieceniu lub odkształcenia.

Bezpieczeństwo

Sufity i ściany napinane grupy DPS są niezwykle przyjazne dla alergików. Dzięki swojej powłoce nie pochłaniają kurzu i są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Lekka konstrukcja

System montażu sufitów i ścian napinanych powoduje, że są niezwykle lekkie i nie obciążają stropów, tak jak sufity podwieszane. Waga sufitu to jedynie 240 g/m2.

Szybki i czysty montaż

Prosty sufit napinany można zamontować nawet w ciągu jednego dnia. Nie wymaga on również nakładania gipsu i szlifowania tak jak systemy podwieszane.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już 25 lat. Od początku przyświecał nam jeden cel – tworzyć rozwiązania, które będą w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i inwestowaniu w nowoczesne technologie udało nam się stworzyć firmę, która obecna jest na wszystkich kontynentach. Zaufali nam architekci, developerzy jak i prywatni inwestorzy na całym świecie. Nie ważne czy realizujemy projekt w wielkim centrum handlowym, czy w prywatnym domu. Zawsze wkładamy w naszą pracę całe serce i doświadczenie jakim dysponujemy.
Firmę budowaliśmy wspólnie z licencjonowanymi dystrybutorami naszych produktów. Grupa DPS zawsze stawiała na jakość, to samo tyczy się naszych partnerów, których dobieramy bardzo starannie i nieustannie szkolimy. Wspólnie tworzymy markę, która jest synonimem jakości.

gwieździste niebo w łódzkiem

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Sufity i ściany napinane sprawdzają się w każdej przestrzeni. To uniwersalne rozwiązanie, które nada charakteru wszelakim wnętrzom.

Powierzchnie handlowe

Duże przestrzenie, które muszą być przygotowane do szybkich zmian aranżacji potrzebują nowoczesnych rozwiązań. Dzięki sufitom napinanym DPS nie musimy martwić się o obciążenie stropu, a wymiana sufitu na inny to kwestia tylko kilku dni. Dodatkowo zmiany i montaż nowych membran nie wymaga prowadzenia brudnych prac budowlanych.

Łazienki i sauny

Sufity świetlne to idealne rozwiązania dla zbudowania intymnej atmosfery w łazience czy saunie. Delikatna poświata daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala na totalne odprężenie. Dodatkowo membrana nie przepuszcza wilgoci i jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Przedszkola i sale zabaw dla dzieci

Stwórz wnętrze pełne kolorów i pozwól poczuć się dzieciom jak w bajkowej krainie. Ponad 100 dostępnych kolorów, gotowe tekstury i możliwość nadruku na membranie grafiki na życzenie klienta, pozwalają na nieograniczone aranżacje dla dzieci. Produkty DPS są całkowicie przyjazne dla alergików, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach przeznaczonych dla najmłodszych.

Sufity napinane w Łodzi

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa łódzkiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę. Udowodnimy, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.

W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Dla osób z Łodzi oferujemy wysokiej klasy sufity napinane DPS. To modne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej klientów. Do zakupu przekonuje niebanalny wygląd, szybki montaż oraz łatwość w utrzymaniu. Posiadamy duże doświadczenie oraz doskonałą znajomość branży, dlatego sufit napinany, który zamówisz u nas z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Sufity napinane dla mieszkańców Łodzi – estetyka i funkcjonalność

Napinany sufit będzie oryginalną dekoracją i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. Wiele osób decyduje się na ich montaż w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. W ten sposób stworzyć można efektowny wystrój, obok którego trudno przejść obojętnie. Jest to także doskonały sposób aranżację pomieszczeń w sklepach, kościołach, galeriach handlowych, biurach czy na siłowniach. Ciekawą opcją są sufity napinane 3D, które robią niesamowite wrażenie.

Dlaczego warto zdecydować się na sufit napinany?

Grupa DPS ma w ofercie eleganckie sufity napinane dla mieszkańców Łodzi. Co je wyróżnia?

  • ogromny wybór kolorów, różne kształty, istnieje możliwość nadruku wielkoformatowego;
  • możesz zdecydować się na półprzezroczystą folię na sufit, podświetlaną listwami LED – to sufit świetlny, który jest ciekawą alternatywą dla standardowego oświetlenia;
  • sufity napinane DPS wyróżnia wysoka wytrzymałość na czynniki z zewnątrz, nie jest wymagana ich dodatkowa konserwacja;
  • są odporne na wilgoć, dlatego sprawdzą się także w łazience;
  • sufity napinane DPS są bardzo lekkie i nie obciążają stropu;
  • są również wodoodporne – będą zabezpieczać pokój przed zalaniem;
  • sufity akustyczne z mikroperforacją oraz materiałem wygłuszającym sprawiają, że wnętrze ma dużo lepszą akustykę;
  • termoizolacja – ich powłoka PVC jest barierą redukującą zużywanie energii cieplnej;
  • ekologiczne rozwiązania – membrany DPS nadają się do ponownego przetworzenia;
  • szybki i bezproblemowy montaż, który nie pozostawia zabrudzeń w pomieszczeniu.

Nowoczesne sufity naciągane charakteryzuje wyjątkowa jakość oraz przystępne ceny. Warto umówić się na rozmowę z naszym przedstawicielem, który pomoże dobrać odpowiedni produkt i będzie służył wsparciem podczas realizacji zamówienia.

gwieździste niebo w łódzkiem

Sufity napinane w Łodzi

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa świętokrzyskiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi

i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę.

Udowodnimy, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.
W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych

grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Łodzi

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281