Sufity napinane DPS
- Wrocław

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Koszty montażu

Sufit napinany wbrew powszechnej opinii to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Koszty materiałów i montażu są niższe niż przy suficie podwieszanym. Wybierz rozwiązania DPS i zaoszczędź pieniądze i czas.

Unikalność

Twój sufit będzie niepowtarzalny. Tysiące, kształtów, kolorów i nadruków. Takie możliwości aranżacji sufitu znajdziesz tylko z sufitami napinanymi Grupy DPS.

Przyjazny dla alergików

Nasze powłoki są w 100% przyjazne dla alergików. Postaw na sufity i ściany napinane Grupy DPS i powiedz STOP alergii w swoich wnętrzach.

Oświetlenie

Do swojego napinanego sufitu wybierz oświetlenie. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama lamp i punktów świetlnych tworzących razem spójną całość.

Poznaj bliżej grupę DPS

DPS to nie tylko najwyższej klasy produkty. To sieć dystrybutorów sufitów rozsianych na terenie całej Polski, którzy gwarantują profesjonalny i szybki montaż sufitów i ścian napinanych. Cały czas współpracujemy z naszymi partnerami, szkoląc ich i przekazując wiedzę o najnowszych rozwiązaniach i trendach.

Nasza siedziba to miejsce, gdzie bezustannie pracujemy nad tym, by nasze produkty spełniały wszystkie oczekiwania klientów. Każdego dnia nasi inżynierowie podejmują próby, by wytwarzane przez nas membrany były coraz trwalsze, a proces ich produkcji przyjazny środowisku. Od naszych partnerów wymagamy profesjonalizmu, a każdy kto chce otrzymać tytuł licencjonowanego dystrybutora sufitów Grupy DPS, przechodzi bardzo szczegółowy proces weryfikacji.

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Gdzie można zastosować sufity napinane Grupy DPS?

 

Kluby i dyskoteki

Połączenie niesamowitego klimatu wnętrza oraz najlepszych właściwości użytkowych zapewniają sufity napinane DPS. Sufity 3D w połączeniu z odpowiednim oświetleniem potrafią zbudować markę i rozpoznawalność miejsca. Cechy wizualne z akustycznymi naszych sufitów stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań dla klubów muzycznych i dyskotek.

Baseny i SPA

Luksus, odpoczynek i wyciszenie – tego oczekujemy od nowoczesnych centrów SPA i basenów. Idealnie do tego nadają się sufity i ściany napinane Grupy DPS. Dodatkowo możemy sprawić, że wieczorem nasz sufit zamieni się w rozgwieżdżone niebo. Możliwość montażu setek światłowodów w naszej powłoce powoduje, że osiągamy niesamowity efekt, który zachwyci każdego.

Salony samochodowe

Wykorzystaj rozwiązania Grupy DPS i stwórz swoją oryginalną przestrzeń. Ściany napinane z zindywidualizowanymi nadrukami nadadzą wnętrzu zupełnie nową aranżację i klimat. Dzięki naszym produktom w szybki i ekonomiczny sposób wprowadzisz nowoczesność i luksus w swoje przestrzenie ekspozycyjne i handlowe.

Sufit napinany DPS w strefie basenowej

Dystrybutorzy sufitów napinanych we Wrocławiu

Decyzja o montażu sufitu napinanego podjęta? Gratulacje! Dokonałeś bardzo dobrego wyboru. Grupa DPS jest liderem w produkcji i montażu sufitów napinanych w Polsce. Dostarczamy nasze rozwiązania

zarówno do wielkich inwestycji komercyjnych, jak i do domowych wnętrz. Zajmiemy się zaprojektowaniem Twojego sufitu, jego wyceną oraz montażem. Również we Wrocławiu, tak jak na terenie całego kraju, posiadamy rozbudowaną

sieć dystrybutorów, którzy zrealizują nawet najśmielsze wizje i pomysły. Dzięki temu, że sufity wytwarzamy w Polsce, gwarantujemy najszybszy czas realizacji całego zlecenia. Nasi dystrybutorzy pracują tylko

na oryginalnych produktach Grupy DPS, co zapewnia najwyższą jakość materiałów i wysoki standard montażu. Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby nasz przedstawiciel z Wrocławia mógł się z Tobą skontaktować w celu dokonania pomiarów i wyceny zamówienia.

Skontaktuj się z dystrybutorem
sufitów napinanych DPS w Wrocławiu

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *KONTAKT B2B/B2C

Anna Wójcik

a.wojcik@grupadps.com

tel. 606 829 281